Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Zmiany na skrzyżowaniu al. gen. J. Hallera/ul.Czarny Dwór/ul. Uczniowskiej

2011-08-24

W związku z budową III zadania Trasy Słowackiego:

Od 26.08 od godziny 20.00 nastąpią zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu alei generała Józefa Hallera /ulicy Czarny Dwór/ulicy Uczniowskiej. Z ruchu wyłączona zostanie jezdnia alei generała Józefa Hallera w kierunku do Brzeźna na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gdańską do skrzyżowania z ulicą Dworską. Dwukierunkowy ruch odbywał się będzie na jezdni przeciwległej. Na skrzyżowaniu czynnej jezdni alei generała Józefa Hallera z ulicą Czarny Dwór wybudowane zostanie tymczasowe rondo.

Z ruchu wyłączony zostanie też odcinek ulicy Uczniowskiej od alei Hallera do ulicy Gdańskiej, oraz odcinek ulicy Gdańskiej od skrzyżowania z Uczniowską w kierunku Brzeźna na odcinku 70 metrów.

Dojazd do Brzeźna poprowadzony zostanie ulicami Dworską, PCK, Sterniczą; do ul. Uczniowskiej i Nowego Portu odcinkiem ulicy Gdańskiej od skrzyżowania z aleją Hallera do skrzyżowania z ulica Uczniowską. Na odcinku tym wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy.

Zmiany mogą potrwać do kwietnia 2012 roku.


powrót